101 | HEREČKY V ŠATNĚ
JIROUDEK František (1914 - 1991)
- dosažená cena: 4 000 CZK
dosažená cena: 4 000 CZK
21.2., 08:57 14402 4 000 CZK 24.2., 20:00 14402 4 000 CZK Akvarel na papíře, 26,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jiroudek 42, zezadu opatřeno přípisem s určením.