010 | PŘEDJAŘÍ
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 66 000 CZK
dosažená cena: 66 000 CZK
23.2., 19:20 12393 66 000 CZK 23.2., 19:27 12393 66 000 CZK 23.2., 19:19 14402 64 000 CZK 23.2., 19:17 12393 62 000 CZK 23.2., 19:17 14402 60 000 CZK 23.2., 18:57 12393 58 000 CZK 23.2., 16:13 7291 56 000 CZK 23.2., 15:47 14289 54 000 CZK 23.2., 16:12 7291 54 000 CZK 21.2., 20:36 14402 50 000 CZK 22.2., 20:18 14289 48 000 CZK 17.2., 10:20 14289 44 000 CZK 13.2., 08:22 14402 42 000 CZK 12.2., 23:57 14289 40 000 CZK 12.2., 12:33 6597 38 000 CZK 10.2., 09:52 14289 36 000 CZK 3.2., 15:45 14402 34 000 CZK Olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, pod sklem, datace okolo r. 1920, signováno vlevo dole Kaván, zezadu výstavní štítek.
FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze.
František Kaván (1866 – 1941), Dílo, Spolek výtvarných umělců Mánes, Pojišťovna Kooperativa, Praha 2018, str. 507, soupis č. 1316.