009 | ZIMNÍ KRAJINA
KAVÁN František (1866 - 1941)
- dosažená cena: 80 000 CZK
dosažená cena: 80 000 CZK
23.2., 19:16 14402 80 000 CZK 23.2., 19:22 14402 80 000 CZK 23.2., 19:15 4056 78 000 CZK 23.2., 16:12 7291 76 000 CZK 23.2., 19:15 4056 74 000 CZK 23.2., 19:15 4056 70 000 CZK 23.2., 19:09 6597 66 000 CZK 23.2., 19:09 6597 62 000 CZK 21.2., 20:35 14402 58 000 CZK 13.2., 11:06 7291 50 000 CZK 13.2., 08:22 14402 48 000 CZK 12.2., 12:32 6597 46 000 CZK 12.2., 07:24 14402 44 000 CZK 11.2., 11:09 3963 42 000 CZK 10.2., 23:01 12511 40 000 CZK 10.2., 07:57 14402 38 000 CZK 7.2., 15:07 12511 36 000 CZK 3.2., 15:44 14402 34 000 CZK Olej na kartonu, 39 x 50 cm, rámováno, datace 1910, zezadu opatřeno štítkem RUBEŠOVA GALERIE. PRAHA 2 FERDINANDOVA TŘ.Č.28., zezadu č. 3135.
Posoudila pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze, Praha, 2018.
František Kaván (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, číslo soupisu 1057 na s. 489, vyobrazeno na s. 331.