117 | KYTARISTA I.
MENČÍK Václav (1926 - 2013)
- dosažená cena: 1 500 CZK
dosažená cena: 1 500 CZK
24.2., 14:39 12327 1 500 CZK 24.2., 20:32 12327 1 500 CZK Kvaš a tuš na papíře, 22,5 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1964, signováno vlevo dole VaMen 64.