Suchá jehla na papíře, 47 x 37,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1949, signováno vlevo dole Tichý 49. Publikováno: František Dvořák, František Tichý, Grafické dílo, str. 122, č. 159/2. Obdobná díla se na našich a dalších prestižních aukcích draží v rozmezí 60 000 – 80 000.