128 | KOSMICKÉ JARO
VYLEŤALOVÁ Olga (1944)
- vyvolávací cena: 9 000 CZK
Olej na sololitové desce, 38,5 x 49,5 cm, rámováno, datace 2001, signováno dole uprostřed Vyleťalová 2001, zezadu opatřeno přípis s určením.