087 | SVATEBNÍ KYTICE
JIROUDEK František (1914 – 1991)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
Olej na plátně, 70,5 x 100 cm, rámováno, datace 1976, signováno zezadu F. Jiroudek.