086 | JARO NA VINICI
JIROUDEK František (1914 – 1991)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 91 x 130 cm, rámováno datace 1967, signováno vlevo dole Jiroudek 67.