034 | KRAJINA V ORLICKÝCH HORÁCH
TRAMPOTA Jan (1889 – 1942)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Olej na plátně, 85 x 60 cm, rámováno.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.