153 | SCHÉMA KVĚTU ORCHIDEJE
MIRVALD Vladislav (1921 – 2003)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 80 000 CZK
Olej na kartonu, 45 x 33 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2001, signováno zezadu 29. VIII. 2001 Vl. Mirvald.