146 | AKT ŽENY
JIROUDEK František (1914 – 1991)
- vyvolávací cena: 38 000 CZK
- dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na plátně, oboustranná malba, 100 x 75 cm, rámováno, datace 1938, signováno vpravo dole Jiroudek.
Vystaveno a publikováno:
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, s.
Čestmír Berka, František Jiroudek, Praha, 1980, č. 19.