076 | AKT V ZAHRADĚ
HOFBAUER Arnošt (1869 – 1944)
- vyvolávací cena: 260 000 CZK
- dosažená cena: 280 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 65,5 x 81 cm, rámováno, datace – okolo 1925, signováno vpravo dole A. Hofbauer, zezadu opatřeno výstavními štítky a razítky.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013.
Arnošt Hofbauer (1869 – 1944) Obrazy, kresby, grafika, z rodinného archivu, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 1. 11. 2013 - 29. 11. 2013
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013, s. 142 – 143.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 63.
Tereza Novotná, Arnošt Hofbauer: obrazy, kresby, grafika, z rodinného archivu, S.V.U. Mánes, 2013, č. 26.