074 | LOUKA U LESA
RADIMSKÝ Václav (1867 – 1946)
- vyvolávací cena: 250 000 CZK
- dosažená cena: 310 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 65 x 100 cm, rámováno, datace - okolo 1901, signováno zezadu V. Radimský.
Skvosty české krajinomalby, Muzeum a galerie v Prostějově 4. 12. 2015 - 31. 1. 2016.
Naděžda Blažíčková – Horová, Václav Radimský, 2011, k výstavě V. Radimský, GHMP Městská knihovna v Praze, 2011, s. 229, kat. č. 124.