Olej na plátně, 58 x 48,5 cm, rámováno, datace 1937, signováno vpravo dole F. J. 37. Vystaveno: Fr. Jiroudek, Obrazy a kresby, Dům umění města Brno, 4. 6. - 10. 7. 1977. František Jiroudek/Obrazy z let 1937 - 1977, Oblastní galerie Liberec, 5. 1. - 26. 2. 1978. František Jiroudek - Malíř skryté krásy, 1. 6. - 24. 9. 2022, Kostel Sv. Anny, Jablonec nad Nisou Publikováno: František Jiroudek/Malíř skryté krásy str. 30.