119 | STOJÍCÍ ŽENSKÝ AKT
BARTONĚK Vojtěch (1859 – 1908)
- vyvolávací cena: 48 000 CZK
- dosažená cena: 55 000 CZK
Olej na plátně, 61 x 38 cm, datace 1889, signováno vpravo dole Bartoněk Paříž 14. 12. 89.