Olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, datace 1975, signováno vpravo dole Matal 75, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Provenience: Tisk k výstavě Zdeněk Sýkora, Galerie Quadrant, Museum Josefa Alberse, Bottrop 1986.