096 | ZLATÁ ULIČKA
PROCHÁZKA Jaro (1886 – 1949)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 20 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 50 x 70 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Jaro Procházka.