128 | CESTA KOLEM STATKU
PANGRÁC Miroslav (1924 – 2012)
- vyvolávací cena: 6 000 CZK
- dosažená cena: 9 000 CZK
- Letní online aukce
Olej na papíře, 24 x 34 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1969, signováno vlevo dole PANGRÁC – 1969-.