126 | DON QUIJOTE – KONEC DNE
SOUČEK Karel (1915 – 1982)
- vyvolávací cena: 70 000 CZK
- zpět
- Letní online aukce
Olej na kartonu, 96 x 67 cm, rámováno, pod sklem, datace 1968, signováno vpravo dole K. Souček 68.
Pravost díla potvrzena vnukem autora Martinem Součkem.