Kombinovaná technika na papíře, 31,5 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Ota Janeček, vlevo dole opatřeno přípisem s určením. Vystaveno: Ota Janeček, Kresba, grafika, plastika, Výstavní síň města Most, 11. 9. - 12. 10., Most, 1980. Posoudil a pravost díla potvrdil syn autora Ing. Arch. Tomáš Janeček.