230 | STARÁ PRAHA
MACOUN Gustav (1892 – 1934)
- starting price: 36 000 CZK
- hammer price: 36 000 CZK
Olej na lepence, 62,5 x 74 cm, rámováno, signováno vpravo GMacoun.