222 | STŘEKOV
PLEINER Vladimír (1891 – 1952)
- starting price: 38 000 CZK
- hammer price: 40 000 CZK
Olej na plátně, 71 x 100 cm, rámováno, signováno vlevo dole V. Pleiner.