220 | PIJAN
JELÍNEK František (1890 – 1977)
- starting price: 8 000 CZK
- hammer price: 8 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 23,5 x 12 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fra Jelínek.