179 | PŘÍMOŘSKÉ MĚSTEČKO
ARNEGGER Alois (1879 – 1963)
- starting price: 100 000 CZK
Olej na plátno, 93 x 124 cm, rámováno, signováno vpravo dole A. Arnegger.