035 | VLTAVA U ORLÍKU
JIROUDEK František (1914 – 1991)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na plátně, 137 x 103 cm, rámovno, datace 1977, signováno vpravo dole Jiroudek 77, zezadu na plátně opatřeno autorským přípisem s určením.