289 | KYTICE VE VÁZE
BLAŽEK Zdeněk (1904 – 2000)
- vyvolávací cena: 24 000 CZK
- dosažená cena: 36 000 CZK
Olej na plátně, rentoilováno, 74 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Blažek.