015 | MATKA S DÍTĚTEM
DOBROVOLNÝ Viktor (1909 – 1987)
- vyvolávací cena: 2 000 CZK
- dosažená cena: 2 000 CZK
Tuš na papíře, 21,5 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1949, signováno vpravo dole VD 49.