205 | KOUPAJÍCÍ SE DÍVKY
KREMLIČKA Rudolf (1886 – 1932)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
- dosažená cena: 3 500 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Litografie na papíře, 16 x 2,2 cm, volný list, signováno vpravo dole RKremlička.