Kolorovaný lept na papíře, 25 x 16 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Reynek.V soupisu díla R. Bernardi uvedeno pod č. G 393.Publikováno:Halasová Dagmar, Bohuslav Reynek, Petrov, Brno, 1992, str. 84, obr. 36.