010 | PŘED LETNÍ BOUŘÍ
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- vyvolávací cena: 15 000 CZK
- dosažená cena: 85 000 CZK
Olej na kartonu, 51,5 x 68 cm, rámováno, signováno vpravo dole OBubeníček.